Купити квартиру в Дніпрі

Допомога населенню
803
803

У Нікополі агресивні чоловіки ображали медиків «швидкої», яких самі ж і викликали

У Нікополі агресивні чоловіки ображали медиків «швидкої», яких самі ж і викликали

У Нікополі агресивні нетверезі чоловіки ображали медиків «швидкої», яких самі ж і викликали до своєї мами.

Про цей прикрий випадок розповіла лікарка Валентина Марченко, передає Nikopolnews.

У Нікополі агресивні чоловіки ображали медиків «швидкої» – як все відбувалося зі слів лікарки

За словами Валентини Марченко, 22.04.2024 року, на початку 4-ої ранку, поступив виклик на станцію екстреної медичної допомоги м. Нікополя до жінки похилого віку з приводу нудоти та болю в животі.

На виклик виїхала бригада в складі фельдшерів Зальоткіної Лариси та Руленкової Світлани.

Коли бригада прибула на виклик, її, за словами Валентини Марченко, зустріли двоє нетверезих чоловіків, агресивно налаштованих, які одразу почали висловлювати претензії до бригади в тому, що «мати у них загинається, а медики нічого не роблять».

Фельдшери зайшли до помешкання і попросили дати їм стілець, щоб покласти на нього медичну сумку-укладку, оскільки нічого підходящого для цього в кімнаті не було. Це прохання викликало ще більшу агресію у чоловіків, вони накинулися з лайкою на медичних працівників через те, що ті, нібито замість того, щоб кидатися рятувати їхню маму, мають таке нахабство, як просити стілець і запропонував їм розгорнути сумку на підлозі.

Фельдшери самостійно знайшли спосіб прилаштувати медичне обладнання, оглянули хвору, детально обстежили її, провели пульсоксиметрію та глюкометрію, записали ЕКГ, надали хворій необхідну допомогу, рекомендували подальше обстеження та лікування у сімейного лікаря.

Навіть елементарної словесної подяки вони не почули у відповідь, коли завершили виклик, проте один із «турботливих» синів, зателефонував на «103» і хвилин 10 вичитував диспетчеру за те, що бригада поводила себе некоректно на виклику, дозволивши собі просити у них стілець, – розповідає Валентина Марченко

Вона додала, що можна було б не надавати розголосу цій історії, яка про елементарну невихваність.

Проте така поведінка деяких індивідуумів обурює до глибини душі. Хочеться довести до відома всіх – екстрена медична допомога створена і функціонує для того, щоб надавати медичну допомогу в найкоротші терміни тим, хто її потребує в критичних випадках, а не «обслуговувати» хронічних хворих та умиротворювати їхніх хамовитих родичів. Той, хто викликає «екстренку», повинен дочекатися її прибуття на виклик, створити, по МОЖЛИВОСТІ, елементарні умови для її роботи, а не заважати, а тим більше, безпідставно ображати людей, які приїхали вам  допомогти, – каже лікарка

Ще новини Нікополя: «Людина з великої літери»: у Нікополі пацієнти дякують фельдшеру Валентину Поєдинкову

To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×