У Нікополі активно працює ігровий клуб для дорослих (фото)

У Нікополі не так вже й багато можливостей для проведення дозвілля цікаво і з користю. Але все ж таки варіанти є. Зокрема, працює ігровий клуб для дорослих. Кожен бажаючий може стати його членом. Про це Nikopolnews розповіли його активні учасники.

Команда зацікавлених на чолі із Світланою Готовкіною ось уже більше ніж півроку збирається щочетверга, аби прокачати свій мозок, дізнатися багато нового, поспілкуватися і просто розслабитися.

За словами учасників, настільні ігри різного ґатунку та рівня складності розвивають стратегічне мислення, розбурхають фантазію, навчать грати у команді та швидше рахувати, бути прудким чи кмітливим, хитрим чи справедливим.

В арсеналі у клубу такі знані у світі ігри як “Катана”, “Румікуб”, “Каркасон”, “Уно”, “Дабл”, а також “Кодове ім’я”, “Цитадель”, “Квиток на потяг”, “Свинтус” та ще багато інших.

З деяких ігор вже проводилися клубні турніри із переможцями та нагородами.

Клуб існує завдяки благодійним внескам учасників, на які і закуповуються нові ігри.

Зазвичай останнім часом гравці збираються у четвер ввечері у гриль-пабі “Булава”.

Більш точну інформацію щодо проведення ігор можна дізнатися на сторінці ФБ “Активна молодь Нікополя” або у Світлани Готовкіної.

Зокрема сьогодні, 13 травня, гравці збираються у зазначеному вище закладі о 18:00. Організатори обіцяють мега-вечір, в ході якого в розпорядженні гостей буде більше 30 настільних ігор. Також гарантована гарна компанія, приємне спілкування, можливість знайти нових знайомих, однодумців, друзів.

To Top