Купити квартиру в Дніпрі

Допомога населенню
2319
2319

У Нікополі шукають патронатних батьків: які умови і скільки платять

У Нікополі шукають патронатних батьків: які умови і скільки платять

У Нікополі шукають патронатних батьків. Які умови і скільки, розповідає Нікопольська міська рада, передає Nikopolnews.

Для роботи патронатними вихователями служба у справах дітей Нікопольської міської ради шукає сім’ї, які готові в своїх домівках доглядати за дітьми, що потребують захисту.

Гарантовані: заробітна плата, кошти на виховання дитини, комплексна професійна підтримка.

Що таке патронат над дитиною

Патронат над дитиною – це тимчасовий догляд, виховання та реабілітація дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах. Метою патронату над дитиною є забезпечення захисту прав дитини, яка через складні життєві обставини не може проживати разом з батьками/законними представниками.

Хто може стати патронатними батьками

У Нікополі шукають патронатних батьків: які умови і скільки платять

Кандидатами у патронатні вихователі можуть бути повнолітні особи, які виявили бажання виконувати обов’язки патронатного вихователя на професійній основі, зокрема це можуть бути громадяни з числа безробітних, а також іноземці, які мають посвідку на постійне проживання, що посвідчує особу без громадянства. У потенційного кандидата в патронатні вихователі має бути повнолітній член сім’ї (чоловік або дружина, син чи донька, інший член сім’ї, чи повнолітня особа), які проживають на спільній житловій площі з кандидатом у патронатні вихователі та готові бути добровільними помічниками у догляді за дітьми.

У Нікополі шукають патронатних батьків: скільки платять

Розмір соціальної допомоги на дитину, влаштовану до сім’ї патронатного вихователя становить 2,5 прожиткових мінімумів для дітей відповідного віку на місяць, для дітей з інвалідністю – 3,5 прожиткових мінімумів на дитину відповідного віку на місяць. Розмір грошового забезпечення патронатного вихователя становить 5 прожиткових мінімумів для працездатних осіб на місяць.

За більш детальною інформацією звертайтесь до служби у справах дітей Нікопольської міської ради за адресою: вул. Електрометалургів, буд. 17/1,  м. Нікополь, Дніпропетровська область, тел. 0951759653.

Ще новини Нікополя: Робота у Нікополі: ТОП-7 вакансій з найвищою зарплатнею

To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×