У Нікополі боржникам відключають воду: борг накопичився величезний (відео)

У Нікополі водоканал відключає боржникам воду, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на пресслужбу Нікопольської міської ради.

Борг, накопичений городянами, величезний. Він становить 19 мільйонів гривень. Зараз підприємство працює з нульовою рентабельністю, просто виконуючи свої функції. А якби абоненти погасили борги, воно могло б розвиватися.

У водоканалі розповідають, що готові йти назустріч клієнтам: відстрочки, реструктуризації боргу і т. д. Боржників регулярно попереджають, пропонують різні умови. Але якщо абонент продовжує ігнорувати будь-які пропозиції, доводиться вдаватися до крайнього заходу – відключення води.

Щоб заново підключити воду, абоненту потрібно не тільки погасити борг, але і сплатити більше 4 583 гривні за підключення.

У сюжеті пресслужби розповідається про мешканку вулиці Сумській, яка три роки не платила за воду, не передавала покази, не пускала у двір контролерів і не реагувала на письмові попередження. У неї накопичився борг більше 4 тисяч гривень.

Коли їй приїхали обрізати воду, жінка, усвідомивши всю серйозність ситуації, стала благати не робити цього. І комунальники пішли їй назустріч. Зараз вона вже частково погасила заборгованість.

У водоканалі закликають боржників не доводити ситуацію до крайності і звернутися до спеціалістів підприємства. Обіцяють: компромісний варіант обов’язково буде знайдений. Вони також нагадують, що від того, як клієнти оплачують послугу, в тому числі залежить і якість води.

To Top