У Нікополі чоловік підрізав товариша і залишився на волі

У Нікополі стався тяжкий злочин – чоловік підрізав свого товариша, нанісши йому удар ножем у живіт. Справу за участю прокурора Нікопольської окружної прокуратури в Нікопольському міськрайонному суді вже розглянуто і вирок винесено. Про це Nikopolnews повідомили у Нікопольській окружній прокуратурі.

Так, в ході досудового розслідування та під час судового розгляду встановлено, що в червні 2021 року  двоє товаришів спільно розпивали спиртні напої  на кухні в квартирі. В ході раптово виниклих неприязних відносин виникла словесна сварка, яка переросла в бійку. Перебуваючи в стані алкогольного сп`яніння один з чоловіків, взявши зі столу кухонний ніж, наніс іншому чоловіку один удар в живіт, чим заподіяв останньому тілесні ушкодження у вигляді проникаючого колото-різаного поранення спини, раневий канал якого проникає в черевну порожнину без ушкоджень внутрішніх органів. Це поранення відноситься до категорії тяжких тілесних ушкоджень за ознакою небезпеки для життя в момент заподіяння.

Дії обвинуваченого кваліфіковані за ч.1ст.121КК України – умисне тяжке тілесне ушкодження, тобто умисне тілесне ушкодження, небезпечне для життя в момент заподіяння.

В судовому засідання чоловік визнав свою вину в повному обсязі.  Крім того, зауважив, що з потерпілим товаришують давно та продовжують товаришувати і після події. Матеріальну шкоду він компенсував у повному обсязі, і зазначив, що більше алкогольні напої не вживає, а у скоєному розкаявся. Просив суворо його не карати. Потерпілий в суді також претензій до обвинуваченого не мав, пояснив, що заподіяна шкода йому відшкодована у повному обсязі. Щодо міри покарання, просив не карати обвинуваченого, бо вони примирились.

Враховуючи вищевикладене, вироком Нікопольського міськрайонного суду чоловіка визнано винуватим у пред`явленому йому обвинуваченню за частиною першою статті 121 Кримінального кодексу України та призначено покарання у виді позбавлення волі на строк 5 років. Але при цьому звільнено від відбуття призначеного покарання з іспитовим строк 2 роки 6 місяців.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

У Марганці чоловік убив свою матір. Його розшукує поліція (фото)

To Top