У Нікополі чоловік самовільно зайняв земельну ділянку під стоянку

Поліція Нікополя вручила повідомлення про підозру чоловіку, який самовільно зайняв земельну ділянку у місті, передає Nikopolnews, посилаючись на Нікопольське районне управління поліції.

Зазначається, що 57-річний місцевий мешканець без дозвільних документів облаштував платну автостоянку по вулиці Електрометалургів, чим спричинив громаді міста Нікополь збиток майже на 260 тисяч гривень.

Як встановили правоохоронці, з 1 квітня по 31 травня місцевий мешканець самовільно зайняв земельну ділянку загальною площею 0,4837 Га. Скориставшись тим, що ділянка була огороджена та мала один в’їзд, зловмисник облаштував пропускний пункт та став використовувати її як автостоянку. За паркування транспортних засобів фігурант отримував з кожного автотранспорту від 20 до 50 гривень щодоби.

18 червня дізнавачем за погодженням із окружною прокуратурою зловмиснику оголосили про підозру за ч. 1 ст. 197-1 Кримінального кодексу України (самовільне зайняття земельної ділянки), яка передбачає відповідальність від штрафу до арешту на строк до шести місяців. На ділянку наклали арешт і повернули у власність міста.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

У Нікополі чоловік обікрав сусідів 5 разів

To Top