У Нікополі чоловік заплатить величезний штраф за незаконно виловлену рибу

Нікопольський міськрайонний суд призначив покарання у вигляді значного штрафу чоловікові, який займався незаконним виловом риби під час нересту. Про це Nikopolnews дізнався з Єдиного реєстру судових рішень.

На лаву підсудних за скоєння кримінального проступку потрапив ніде не працюючий, одружений, маючий на утриманні малолітню дочку і раніше не судимий чоловік.

15 травня вдень він займався виловом риби на березі Новопавловского затоки Каховського водосховища, використовуючи п’ять риболовних сіток. Чоловік встиг добути 20 лящів і 104 карася, коли був викритий правоохоронцями.

Дії обвинуваченого кваліфіковано за статтею 249 Кримінального Кодексу України: незаконне заняття рибним промислом, що заподіяло істотну шкоду (завдану державі шкоду експерти оцінили в 5 168 грн).

Свою провину чоловік визнав і щиро розкаявся.

Суд визнав його винним і призначив покарання у вигляді штрафу розміром 17 тисяч гривень. При цьому чоловікові пішли на поступки і дозволили виплачувати штраф рівними частинами протягом 12 місяців (по 1 416 грн. 67 коп на місяць).

Речові докази у вигляді чотирьох мішків риби і сіток підлягають конфіскації.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

У Нікополі зупинили автомобіль з незаконно добутою рибою

 

To Top