У Нікополі чотирирічний хлопчик потребує допомоги

У Нікополі потребує допомоги чотирирічний хлопчик Адам Бабич, який страждає на аутизм, передає Nikopolnews, посилаючись на благодійний фонд «Дітям Нікополя», що опікується малюком із листопада 2020 року.

Про хлопчика у фонді розповідають, що він народився цілком здоровим, хоча пологи були тривалими й дуже важкими: у дитини було подвійне обвивання пуповиною, лікарям довелося поборотися за життя Адама.

Відхилення в розвитку проявилися коли, настав час починати говорити, а мови не було і немає досі. Адаму скоро п’ять років, і  батьки не розуміли, що з ним не так. Звернулися до психолога, спеціаліст одразу визначила можливий діагноз, і, щоб уточнити його, порекомендувала проконсультуватися у психіатра Інституту психіатрії МОЗ України м. Київ, де у хлопчика і діагностували аутизм.

Нещодавно Адаму дали інвалідність. Він ходить в спеціалізований дитячий садок і періодично відвідує Нікопольський спеціалізований центр медико-соціальної реабілітації дітей.

Малюк живе у своєму світі — мультфільмів (у його голові). Йому так простіше. Він замкнутий. Будь-яка негативна емоція — це зрив, тривога, а іноді й агресія. Адам дуже відстає в розвитку від своїх однолітків, його батькам і шістнадцятирічному братові важко з ним в спілкуванні, вони його не розуміють, тільки здогадуються, та і сам Адам не все розуміє.

За рекомендацією психіатра хлопчикові необхідно пройти річний курс лікування препаратом Абікса (мемантину гідрохлориду). Вартість однієї упаковки – 1700-1800 гривень, це на місяць приймання.

У фонді кажуть, що, на жаль, сім’я сплатити самостійно не може придбати ліки. Родина Адама має скромний достаток – бюджет складається з невеликої соціальної допомоги по інвалідності та  зарплати мами, що працює на півставки санітаркою в аптеці, а тато — священник в сільському храмі.

Батьки намагаються якомога більше часу проводити з синочком, оскільки він не самостійний, за ним потрібен постійний нагляд і обслуговування.

У фонді звертаються до всіх небайдужих з проханням допомогти родині Адама. Будь-яка сума пожертвування дуже важлива.

Платіжні реквізити фонду (обов’язково вказуйте в призначенні платежу для кого – “для Бабич Адама”)

  • UA113052990000026004060733219
  • ЄДРПОУ 37338281
  • № картки 5169330518257016

(картка відкрита на ім’я директора фонду Горбаненко Маргариту Миколаївну виключно для благодійних внесків та прив’язана до рахунку Фонду).

To Top