У Нікополі діти-сироти отримують шкільну та спортивну форму: як вона виглядає (фото)

У Нікополі діти соціально незахищених категорій отримують шкільну та спортивну форму, передає Nikopolnews, посилаючись на пресслужбу Нікопольської міської ради.

Сьогодні, 22 липня, на базі гімназії № 15 діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, отримують нову шкільну форму та спортивні костюми.

– На виконання законодавства України в сфері соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також комплексної програми розвитку освіти міста Нікополь щороку за рахунок коштів місцевого бюджету діти зазначених категорій забезпечуються комплектами шкільної форми та спортивними костюмами. Цьогоріч їх придбано 127 комплектів на загальну суму 225 тисяч гривень, – розповідає начальник відділу освіти і науки НМР Валентина Сафонова.

Комплекти шкільної та спортивної форми повинні бути зручними, красивими та якісними. Отриманий одяг діти міряють і, тільки переконавшись у тому, що він підходить за розміром та подобається, забирають додому. Якщо виникають якісь незручності, піджак, спідницю або штани замінять або перешиють для конкретної дитини так як треба, по фігурі – запевняють у пресслужбі.

Спортивні костюми для дівчат і хлопців різні за кольором. За бажанням можна вибрати, який більше до вподоби.

Як виглядає форма, можна побачити на фото нижче:

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

У Нікополі для початкової школи придбають меблів на мільйон

У Нікополі школи готують до переформатування (відео)

Нікопольцям розповіли про зміни розмірів державних допомог

To Top