У Нікополі експериментально замінять старі дерева новими (відео)

У Нікополі на одній із вулиць в якості експерименту замінять старі аварійні дерева новими, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на пресслужбу Нікопольської міської ради.

Відповідне рішення ухвалила на своєму черговому засіданні нещодавно створена Рада з озеленення Нікополя. Експеримент вирішили провести на вулиці Героїв Чорнобиля, де вздовж проїжджої частини ростуть тополі, багато з яких становлять небезпеку для життя і здоров’я людей, а також їх майна.

Найближчим часом буде визначено, на якій саме ділянці вулиці знесуть тополі та висадять нові дерева. Детальніше – в сюжеті:

Ще в одному сюжеті НГС, що стосується озеленення міста, розповідається про те, що в цьому році у Нікополі висадили 500 молодих дерев та близько 40 тисяч квітів. За словами авторів сюжету лише 7 саджанців дерев з півтисячі не прижилися (в минулому році не прижилися 27 з висаджених 550). Підкреслюється, що зараз більш ефективно здійснюють полив, заливаючи під кожне деревце близько 60 літрів води. Нікополь обіцяють перетворити на квітучу казку.

до Речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

У Нікополі сильний вітер валити дерева (фото)

 

To Top