У Нікополі газовики посилять інвентаризацію показів лічильників – просять надавати доступ

АТ «Дніпропетровськгаз» протягом останніх місяців посилює інвентаризацію показань лічильників і просить клієнтів надавати доступ до приладів обліку, повідомили Nikopolnews в прес-службі компанії.

Газовики пояснюють необхідність своїх дій так:

Через затяжну зиму під час останнього опалювального сезону різко зросло споживання газу. У зв’язку з цим споживачі почали шукати можливості зниження фінансового навантаження на сімейний бюджет. Однак, не всі способи були законними. Тому Акціонерне товариство «Дніпропетровськгаз» на початку року ухвалило рішення про проведення повної інвентаризації показань лічильників газу.

З відкриттям ринку газу, ціни на блакитне паливо почали стрімко коливатися. Із зростанням попиту та потреби в енергоресурсі ціна на нього також зросла під час опалювального сезону 2020-2021 рр. Щоб обійти систему, деякі споживачі навмисне передавали некоректні показання лічильників, тим самим порушуючи Кодекс ГРС.

Для того, щоб привести у відповідність суми, нараховані до сплати, до реального споживання, контролери проводять фото-фіксацію показань лічильників за допомогою мобільного додатку. Це займе кілька секунд, тому просимо споживачів надавати доступ до приладів обліку співробітникам акціонерного товариства «Дніпропетровськгаз», – звертаються до клієнтів в компанії.

Також тут зазначають, що оскільки ситуація з поширенням коронавирусной хвороби COVID-19 у Дніпропетровській області залишається складною, то перевірка показань лічильників проводиться з урахуванням епідемситуації. Контролери компанії кожен день проходять медогляд, мають всі необхідні засоби індивідуального захисту.

У штаті акціонерного товариства «Дніпропетровськгаз» зараз налічується лише 210 контролерів, які зможуть обходити до 8000 домогосподарств в день. Тому процес інвентаризації потребує деякого часу.

Як у Нікополі передати показання за воду через Viber-бот

To Top