У Нікополі хлопець знущався над цуценям, а потім побив перехожих – постраждалі

У Нікополі хлопець посеред вулиці знущався над цуценям, а потім нападав на людей, які заступилися за тварину. Про це розповіла Карина Горбонос, яка стала безпосередньою учасницею подій, повідомляє Nikopolnews.

Дівчина повідомила, що інцидент мав місце сьогодні, 20 квітня, біля будинку №98 по вулиці Шевченка. Карина разом з мамою свого хлопця йшла від нової пошти і біля першого під’їзду зазначеного будинку вони побачили молодика з маленьким цуценям на повідку. Чоловік, за словами дівчини, по-звірячому бив собаку.

(Оновлено! У статті на момент публікації вказувалось, що разом з жінками був чоловік, дана інформація не є достовірною, приносимо вибачення).

Перехожі зробили йому зауваження, нагадавши, що за жорстоке поводження з тваринами передбачена кримінальна відповідальність. Вони хотіли зняти поведінку хлопця на відео, але він накинувся на них.

Почав на нас кидатися і намагатися відібрати телефон. Після чого став нас бити – мені розбив губу і з кулака вдарив у вухо, а мамі мого хлопця з кулака вдарив у скроню. Розборонив Нас сусід. Ми встигли зробити фото. – розповіла Карина.

Вона просить максимально поширити дану інформацію.

To Top