Купити квартиру в Дніпрі

Допомога населенню
2447
2447

У Нікополі, Марганці і Покрові діє послуга «Університет ІІІ віку»: куди звертатися

У Нікополі, Марганці і Покрові діє послуга «Університет ІІІ віку»: куди звертатися

У Дніпропетровській області, і, зокрема, у Нікополі, Марганці та Покрові, діє соціально-педагогічна послуга «Університет ІІІ віку», повідомляє Nikopolnews, посилаючись на Дніпро ОВА.

Психологи, освітяни, активісти допомагають людям старшого віку адаптуватися і розвиватися. Читають лекції, проводять семінари, тренінги. Минулоріч послугою скористалися 540 мешканців регіону.

«На Дніпропетровщині фахівці проводять для людей старшого віку різноманітні заняття, формують групи за інтересами. Послуга безкоштовна», – зазначила директорка департаменту соціального захисту населення ОВА Олена Кришень

Для людей старшого віку вже влаштовували кулінарні майстер-класи, сеанси ароматерапії, навчали комп’ютерній грамотності.

Скористатися послугою «Університет ІІІ віку» можуть люди старше 55 років та з інвалідністю. Звертатися слід до територіальних центрів соціального обслуговування та центрів надання соціальних послуг.

На Дніпропетровщині 16 відповідних відділень. У Кривому Розі, Кам’янському, Вільногірську, Нікополі, Марганці, Покрові, Павлограді, Слобожанському та Межовій.

Раніше ми повідомляли:

Читайте також:

To Top
Ще новини ⬇
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×