У Нікополі невідомі намагалися поцупити люки з двору пологового будинку (фото)

З двору пологового будинку Нікополя, який як раз сьогодні, 22 травня, святкує свій 52-й день народження, невідомі намагалися вкрасти каналізаційні люки. Про це повідомила директор установи Лідія Білик, передає Nikopolnews.

Про небезпеки, які можуть підстерігати буквально на кожному кроці – відкриті каналізаційні люки. У таку пастку потрапляють і дорослі, але частіше діти. Іноді закінчується летальним результатом. А все через те, що хтось на цьому робить бізнес: краде і продає кришки, не замислюючись про наслідки. Ось і сьогодні, поки у стінах Нікопольського пологового будинку всю ніч кипіла робота і на світ з’являлися нові життя, за межами цих стін теж активно «працювали» тільки вже не на благо життя… Здається, таких людей зовсім не цікавить, що в один з відкритих колодязів може впасти людина.
Я ніколи не зрозумію – невже ці копійки коштують людського життя…?, – написала Лідія Білик.

Вона зазначила, що зняти кришки з колодязів встигли, а винести – ні. Співробітники пологового будинку переглянуть записи з камер відеоспостереження – можливо вони допоможуть встановити особи порушників. Також Лідія Білик повідомила, що буде вирішуватися питання з установкою чавунних люків.

А ми вітаємо Нікопольський пологовий будинок з Днем народження! Нехай ця невдала спроба крадіжки буде останньою неприємністю в історії установи. Бажаємо благополуччя, радості, вдячних пацієнток, здоров’я співробітникам і малюкам, які з’являються з їх допомогою на світ!

To Top