У Нікополі невідомі викрали магнолії зі скверу на площі Незалежності

У Нікополі невідомі викрали висаджені зовсім недавно молоденькі магнолії Ніагра у сквері Незалежності, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на КП «Міське паркове господарство».

Немає слів, щоб висловити обурення, дивлячись на дії мешканців нашого міста.
02 червня 2021 року працівниками Комунального підприємства «Міське паркове господарство» НМР виявлено крадіжку двох магнолій Нігра у сквері Незалежності. Їх дбайливо висаджували працівники підприємства та мали надію, що магнолії стануть справжньою окрасою міста і радуватимуть око всіх жителів. Дерева були придбані підприємством за бюджетні кошти у 2021 році, – кажуть комунальники.

Було

Стало

Вони також звертають увагу на те, що це не перший випадок крадіжки зелених насаджень у Нікополі. У травні 2020 року у сквері Незалежності було викрадено дерево сливи карликової Depressa пендула, а у сквері Визволення зникли вічнозелені хвойні дерева псевдотсуги Мензиса у кількості 3 штук.

Звертаємось до всіх мешканців міста з проханням бути небайдужими до праці тих людей, які роблять наше місто чистим і охайним.  Ми звикли в усьому звинувачувати владу, не вимагаючи відповідальності від самих себе. Давайте дбати про красу, а не руйнувати її, а також поважати один одного, себе, рідне місто і працю інших людей, – закликають у парковому господарстві.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

Заїхала в сквер на авто: у Нікополі поліція оштрафувала жінку

To Top