У Нікополі “Нова пошта” змусила хворого пенсіонера підіймати холодильник на 5-й поверх

В черговий скандал втрапила «Нова пошта». На цей раз через інцидент у Нікополі, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на блогера Дениса Горохівського.

Денис Горохівський розповів, що літній самотній мешканець Нікополя (судячи з усього, його родич), який недавно переніс інфаркт, замовив у Eldorado.ua холодильник. Чоловік мешкає на п’ятому поверсі, і знав, що не зможе самостійно підняти вантаж, а допомогти нікому. Тому він оплатив «Новій пошті» за тарифом доставку до квартири.

Хрін з ним, що від НП не прийшло жодного смс-повідомлення або дзвінка від кур’єра на телефон замовника, він просто приїхав за адресою. Нюанс в тому, що кур’єром був якийсь хлопчик, чия вага не далеко більша від ваги холодильника. Хлопчик взяв телефон пенсіонера (він також був зазначений в коментарях до замовлення) і бадьорим голосом повідомив, що він не може занести холодильник, тому або пенсіонер спуститься за ним і вони занесуть разом, або він залишить замовлення біля під’їзду. Літній чоловік розгубився і замість того, щоб набрати мене, просто вирішив, що у нього немає вибору. Та ось, старий чоловік, який переніс інфаркт, тягнув на собі холодильник на п’ятий поверх, тому що логістикою в новій пошті займаються д***би, які не здатні зіставити а і б, але при цьому із задоволенням беруть гроші за послуги, які вони не можуть надати, – написав Денис Гороховський.

Він також уточнив, що йому не потрібні вибачення від «Нової пошти» і промо-коди на безкоштовну відправку, якими вони зазвичай намагаються загладити свої косяки.

В даний момент мені просто хочеться потримати за горло того, хто відправив важке замовлення з кур’єром, який не в змозі доставити це замовлення. Я, звичайно, зараз видихну, і буду щось думати, бо цю ситуацію я вже так просто не спущу. А не дай бог здоров’я пенсіонера хоч на йоту похитнеться через цю ситуацію, я витрачу багато часу і грошей, приверну всі свої ресурси і зв’язки, але докручу справу до правильного результату», – запевнив він.

Слід зазначити, що «Нова пошта» вже вибачилася за цей інцидент і назвала його неприпустимим.

«Даний випадок є неприпустимим для нашої компанії і нам щиро прикро за цей інцидент. Вся інформація передана керівництву та проводиться перевірка, чому були порушені умови доставки, і пенсіонер піднімав важке відправлення. Сподіваємося, що з Ярославом Миколайовичем все буде добре і це ніяк не вплине на його здоров’я. Також зв’яжемося з ним у телефонному режимі, щоб особисто вибачитися і запропонувати подарунок від компанії», – пообіцяли в компанії.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

У Дніпрі троє фельдшерів намагалися викрасти пенсіонера на замовлення чорних ріелторів (відео)

To Top