У Нікополі перевізники погрожують зупинити транспорт через дії поліції

У Нікополі автобусні перевізники заявляють про кризову ситуації, що склалася у сфері перевезень, і погрожують зупинити транспорт, якщо проблема не буде вирішена. Таку позицію вони висловили у листах, направлених міському голові Олександру Саюку і начальнику поліції Олександру Лещатах, повідомляє Nikopolnews.

Асоціація автомобільних перевізників Нікополя заявляє, що кризу провокують дії поліцейських, які штрафують водіїв автобусів за порушення карантину. Як відомо, згідно з нинішніми правилами, не дозволяється перевозити пасажирів без масок і в кількості більшій, ніж місць для сидіння в автобусі. У своїх листах асоціація повідомляє, що на водіїв вже виписано 20 протоколів, які передбачають штрафи в розмірі 17 тисяч кожен. Через це водії звільняються або беруть відпустки за свій рахунок, бо не мають коштів платити такі великі штрафи.

Перевізники незадоволені тим, що правоохоронці не заходять в автобуси на зупинках, щоб провести роз’яснювальну бесіду з пасажирами-порушниками, а слідують за транспортом до кінцевих, де оформляють протоколи на водіїв.

Асоціація заявляє, що, якщо ситуація не вирішиться, якщо не буде організований діалог між поліцією, перевізниками і пасажирами, вони повідомлять дату зупинки громадського транспорту в Нікополі.

 

To Top