У Нікополі підліток “відпрацює” пограбування водія автобуса

В Нікополі пройшов суд над студентом 3-го курсу одного з професійно-технічних закладів міста, який пограбував водія автобуса, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на Єдиний реєстр судових рішень.

Злочин стався 22 серпня 2020 року. Ввечері цього дня неповнолітній хлопець проходив повз зупинки на 3-й дільниці разом зі своїм товаришем. Потім з товаришем вони розпрощалися, а підсудний помітив, що у внутрішньому відділі відкритих дверей одного з автобусів лежить гаманець. Тут у нього і виник злочинний задум.

Юнак підійшов до автобуса, схопив гаманець і кинувся тікати. Водій, який в цей момент палив біля транспортного засобу, побіг за ним з криком «Поверни хоча б посвідчення».

Хлопцеві вдалося втекти. Він прибіг на кладовище, яке знаходиться на 3-й дільниці. Там дістав з гаманця 2000 гривень, а сам гаманець разом з посвідченням викинув. А через кілька годин зустрів знайомого водія, який розповів, що його бачили на місці злочину. Водій попросив повернути потерпілому посвідчення.

Хлопець повернувся на кладовище, знайшов викинутий гаманець і повернув його разом з 1600 гривень. 400 гривень на той момент вже встиг витратити. Пізніше мати підсудного повернула і ці гроші.

У суді потерпілий розповів, що офіційно не працює, але іноді підробляє водієм і виходить на рейс, як було і в той день. Дружина якраз принесла йому гроші на купівлю побутової техніки, і він поклав гаманець у внутрішній відділ дверей автобуса, хоча зазвичай так не робить.

Помітивши злодія, погнався за ним, але зловити не зміг. Просив не карати хлопця суворо – головне, щоб той зробив висновки.

Підсудний свою вину визнав повністю та щиро розкаявся. Розповів, що живе удвох з матір’ю, з батьком не спілкується. Навчається в училищі на газозварника. Просив не позбавляти його волі.

Раніше хлопець у поле зору поліції не потрапляв. За місцем проживання характеризується позитивно. Умови проживання були визнані задовільними.

Суд визнав хлопця винним у пограбуванні та засудив до 120 годин громадських робіт.

To Top