У Нікополі підозрюваний пообіцяв підірвати суд

У Нікополі підозрюваний у скоєнні тяжких злочинів погрожував підірвати суд та учасників процесу. Про це повідомляє Судово-юридична газета, передає Nikopolnews.

Неприємний інцидент у Нікопольському міськрайонному суді відбувся днями.

Як повідомив Вищій раді правосуддя і Офісу генерального прокурора суддя Андрій Чуприна, в його провадженні перебували матеріали кримінальної справи стосовно підозрюваного у скоєнні цілого ряду злочинів.

Мова йде про ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю та боєприпасами), ст. 311 (незаконне виробництво, придбання, зберігання прекурсорів), ст. 317 (організація місць незаконного вживання наркотиків) та ст. 307 (незаконне виробництво, збут наркотиків) Кримінального кодексу.

25 травня 2021 року, після того як суддя своїм рішенням частково задовольнив клопотання слідчого про арешт підозрюваного і вже вийшов із залу засідань, підозрюваний раптово заявив присутнім слідчому і секретарю судових засідань, що «всіх підірве».

«Я реально боюся за своє життя, оскільки цей чоловік підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 263 КК, і може мати навички поводження як з вогнепальною зброєю, так і з вибуховими пристроями», – повідомив суддя Раді правосуддя.

При цьому, як зазначив суддя, за фактом озвучених погроз 25 травня він звернувся в поліцію, яка вже внесла відповідні відомості до реєстру досудових розслідувань.

Нагадаємо, що 30 листопада 2017 року внаслідок вибуху гранат у приміщенні Нікопольського суду загинули дві людини, ще близько десяти людей були поранені.

У Нікополі поліція викрила 29-річну наркозбувачку

To Top