У Нікополі планують розвивати туризм

У Нікополі планують розвивати туристичну галузь. Для цього є і бажання, і потенціал, вважає місцева влада, передає Nikopolnews, посилаючись на пресслужбу Нікопольської міської ради.

21 липня відбулось перше засідання Координаційної ради з питань розвитку туризму у Нікополі та регіоні, до складу якої ввійшли представники міської та районної  влади, депутати міської ради, спеціалісти відділів освіти, культури та управління благоустрою, активні нікопольці, краєзнавці, екскурсоводи.

Дане засідання було установчим. Під час спілкування вдалося визначитись із основними напрямками розвитку, обговорити туристичний потенціал міста. Наше місто, як туристичний об’єкт, може акцентувати на козацькій тематиці, адже Нікополь – край п’яти січей і саме тут було обрано Гетьманом України Богдана Хмельницького. Усі зацікавлені присутні висловили свої думки та пропозиції.

Також стало відомо, що нині серед мандрівників популярними є такі напрямки туризму: пізнавальний, історичний, індустріальний, релігійний та природній. До наступного засідання члени Координаційної ради мають визначитись із пропозиціями та планами їх реалізації.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

У Нікополі скликають сесію міської ради: що розглянуть

У Нікополі провели в останню путь Андрія Бєляєва, що загинув на Донбасі (фото, відео)

У Нікополі встановлять рамки з водяним туманом ще в двох скверах

To Top