У Нікополі планують розвивати шахи, і з цього приводу 21 січня в приміщенні управління гуманітарної політики Нікопольської міської ради відбулась робоча нарада, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на пресслужбу Нікопольської міської ради.
На нараді були присутні:
- начальник управління гуманітарної політики Нікопольської міської ради Таїсія Мамонтова,
- депутат міської ради Катерина Соколенко,
- начальник відділу з питань спорту Олександра Голованова,
- директор КЗ «ДЮСШ N1» Інна Галлямова,
- директор КП «НМЦФЗН «Спорт для всіх» Тетяна Сініцина,
- керівник ГО «Федерації шахів міста Нікополя» Станіслав Безрукавий.
![У Нікополі планують розвивати шахи 6 У Нікополі планують розвивати шахи](https://nikopol.nikopolnews.net/wp-content/uploads/2022/01/272149212_1280518655761016_8832668047626518226_n.jpg)
У Нікополі планують розвивати шахи: відбулася робоча нарада
В процесі роботі обговорили план спортивних заходів на 2022 рік, опрацювали проблемні питання, що виникали в попередньому році, визначили стратегічний напрямок розвитку шахів Нікополя, спланували спільну подальшу роботу. Сподіваємось, що незабаром завдяки спільній праці нікопольські спортсмени будуть прославляти наше місто на міжнародній спортивній арені, – пишуть у пресслужбі.
У Нікополі створили робочу групу для реалізації проєкту «Перша Гетьманська столиця»