У Нікополі поліція перевіряє розважальні заклади: складено 11 протоколів

Одинадцять адміністративних протоколів – такий результат перевірки дотримання  карантинних заходів та роботи розважальних закладів Нікополя у вихідні, передає Nikopolnews, посилаючись на Нікопольське районне управління поліції.

Впродовж останніх двох діб співробітники поліції перевірили діяльність 36 розважальних закладів у місті Нікополі.

Зокрема, під час перевірки поліцейські виявили розважальний заклад, в якому працювала дискотека та були присутні близько 100 осіб. Відносно суб’єкта господарювання складено адміністративний протокол за ч.1 ст. 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення (За неофіційною інформацією, мова йде про “Еліт-Клуб”).

«Сьогодні робота поліції направлена на те, щоб усі розважальні заклади міста працювали  виключно у відповідності до постанови Кабінету Міністрів України», – зауважив Роман Яровий, заступник начальника Нікопольського районного управління поліції.

Загалом, з початку року і до сьогодні на суб’єктів господарювання у Нікополі складено 223 адміністративних протоколів за ст. 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення. З них 18 – на власників  харчувальних та розважальних закладів. У березні складено 80 адміністративних протоколів за порушення карантинних заходів. З них 9 – на власників харчувальних та розважальних закладів.

Правоохоронці і надалі контролюватимуть дотримання епідеміологічних обмежень у Нікопольському районі. На всі повідомлення про порушення карантинних норм співробітники реагуватимуть у відповідності до законодавства.

Поліція вкотре закликає громадян дбати про власне здоров’я та здоров’я інших, з розумінням ставитись до превентивних заходів, адже вони спрямовані, насамперед, на забезпечення вашої безпеки.

To Top