У Нікополі поліція попередила незаконний вилов раків

У Нікополі правоохоронцям вдалося попередити незаконний вилов раків під час періоду заборони, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на Національну поліцію у Дніпропетровській області.

Зазначається, що правоохоронці виявили у водоймі у м. Нікополь 39 сіток-раколовок загальною довжиною 400 метрів та попередили незаконний вилов раків.

Також у повідомленні йдеться про факти браконьєрства, які були зафіксовані в рамках операції «Нерест» 28 квітня, 30 квітня і 4 травня на Каховському водосховищі та на річці Оріль у с. Кіровське.

За даними фактами відкриті два кримінальні провадження за ст. 249 Кримінального кодексу України та складено протокол за ст. 85 КУпАП. До кримінальної та адміністративної відповідальності будуть притягнуті троє чоловіків 45, 53 та 55 років. У них вилучили понад ста кілограмів риби – карасів, судаків, лящів, окунів та іншої, добутої незаконним шляхом, а також 9 жилкових сіток. Сума збитків, нанесених державі, складає близько 23 тисяч гривень.

Нагадаємо, що з 1 квітня у Дніпропетровській області почала діяти нерестова заборона на вилов риби та раків. Водна поліція Дніпропетровщини звертається до громадян з проханням бути відповідальними, дотримуватися рибоохоронного законодавства та встановлених правил рибальства.

Полиция Никополя остановила автомобиль со 100 кг раков

To Top