У Нікополі поліцейські провели майстер-класи для школярів

Нікопольські поліцейські провели для школярів майстер-класи з баскетболу та рукопашного бою. Правоохоронці закликали дітей займатись спортом та не вживати наркотики, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на Нікопольське районне управління поліції.

10 вересня інспектори ювенальної превенції Нікопольського районного управління поліції завітали до шкіл, щоб власним прикладом заохотити дітей до занять спортом та здорового способу життя. Вони провели профілактичну лекцію про шкоду вживання наркотичних та психотропних речовин і спортивні майстер-класи.

Інспектор ювенальної превенції Михайло Новіков, який з 1998 року грає в міській збірній з баскетболу, показав дітям школи № 21 майстер-клас з м’ячем та зіграв з ними у цю гру. Яскравості та видовищності заходу додав виступ школярів, які під жвавий музичний супровід підтримували гравців.

Інспектор ювенальної превенції Максим Науменко провів для учнів старших класів школи № 6 майстер-клас з прийомів рукопашного бою. Хлопці та дівчата разом із поліцейським відпрацювали нові техніки самозахисту.

Правоохоронці в незвичному форматі поспілкувалися з дітьми, аби їх зустріч запам’яталася школярам якнайдовше. Вони побажали, щоб освітній процес у новому навчальному році був безпечним та радісним.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

Поліцейські Нікополя вшанували пам’ять загиблих захисників України

Поліцейські Нікополя відвідують дитячі садочки (фото)

Увага! Важлива інформація щодо проїзду у міському транспорті для школярів

To Top