У Нікополі помічений найпотужніший плавучий кран Європи – легендарний “Захарій” (фото, відео)

У Нікополі сьогодні, 13 травня, помічений найпотужніший кран типу «річка-море» в Європі, вантажопідйомністю 800 тонн. Його нова офіційна назва – LK-800, але більше він відомий під своїм колишнім ім’ям «Захарій». Кран має дуже цікаву історію, він за своє життя навіть встиг обзавестися «власною сторінкою» в Твіттері і статтею у Вікіпедії.

«Захарій» був помічений нікопольцем Тарасом Пашко, який виклав відповідні фото і відео на своїй сторінці у Фейсбуці. Кран буксирували повз нашого міста.

Зараз велетень ходить під прапором Камеруну. Спочатку вантажопідйомність несамохідного плавучого крана була 680 тонн. Він використовувався при монтажі Подільського мостового переходу, де 18 листопада 2011 року зазнав аварії.

Кран був побудований на київському суднобудівному заводі «Ленінська кузня» за замовленням ТОВ «БМК Планета-Міст» і 26 серпня 2009 року його було передано замовнику. У назві крана відображена назва підприємства «Ленінська кузня» та вантажопідйомність. Ім’я «Захарій» кран отримав на честь батька власника компанії-підрядника, депутата Київради Валерія Мошенського.

Будівельник і оператор крана заявляли, що з компактних кранів з низькою осадкою, призначених для використання в річкових умовах, цей кран найбільш потужний.

Першою роботою для крана стало навантаження крана «Terex Demag CC2800-1» на теплохід «Роксолана 2». Кран «Terex Demag CC2800-1», у свою чергу, був найбільш потужним підйомним засобом на реконструкції НСК Олімпійський в 2010 році. Роботи зайняли 12 годин.

Пізніше, в серпні 2010 року кран залучався для демонтажу плавучого крана «Сарни»

З червня 2011 року кран використовувався для монтажу конструкцій Подільського мостового переходу.

Аварія

18 листопада 2011 року роботи проводилися біля Набережно-Рибальської вулиці, і близько 11:10 кран впав. На момент аварії краном залишалося встановити чотири верхніх секції моста. Команда крана не постраждала, з восьми працівників п’ятеро врятувалися самостійно, а трьох звільнила служба порятунку Києва.

При падінні стріла крана впала в 200 метрах від Гаванського мосту, переправа почала вібрувати, але не постраждала. У той момент на мосту була пробка; виникла легка паніка. Сам кран отримав серйозні пошкодження: постраждав правий понтон, на який приземлилася стріла крана, можливо вона була погано закріплена. Крім цього, була пошкоджена конструкція вантажної і допоміжної стріли. З витратних паливних баків вилилася незначна кількість нафтопродуктів, які потрапили у Дніпро. Для їх збору кілька днів проводилися роботи по нейтралізації забруднення. На місце виїхали фахівці компанії «Планета-Міст», які зробили висновок про необхідність заміни стріли крана. Влада Києва заявили про те, що вони будуть опрацьовувати питання про встановлення решти елементів конструкції моста, хоча ці елементи були ще не готові. Згодом були оприлюднені плани, згідно з якими стрілу крана передбачалося розрізати на частини вагою не більше 15 тонн для утилізації на металобрухт. В доповнення до проведення ремонтних робіт завод-виробник обіцяв виправити конструкцію крана для того, щоб не допустити повторення аварійної ситуації. Датою початку робіт було призначено 21 листопада, але розробити підйом у запропоновані терміни не вдалося і 22 листопада з’ясувалося, що підйом крана був перенесений для узгодження з наглядовими організаціями.

В результаті роботи комісії було розглянуто низку версій того, що сталося. Причиною аварії були визнані неправильні дії капітана крана: при роботі з приведення крана в транспортний стан був від’єднаний лівий понтон, який забезпечував необхідну стійкість. В якості основної причини було названо порушення правил експлуатації при опусканні стріли у похідне положення — кран закінчив свої роботи і повинен був буксируватися на стоянку. Для відновлення крана в нормальне положення довелося відрізати вантажну і допоміжну стрілу.

Після падіння кран став додатково відомий у зв’язку зі створеним від його імені твіттер-аккаунтом. Перший запис у ньому зазначалося: «Ну ось, я впав»

Після аварії

До закінчення зими 2012 року була відрізана деформована стріла (на металобрухт), кран поставлений у вертикальне положення 29 січня 2012 року.

На початку квітня 2013 року опубліковано рішення відправити кран вниз по Дніпру на завод «Океан». Через кілька місяців кран повинен був повернутися до Києва.

До вересня 2014 року ремонт крана був закінчений. Він був транспортований в Миколаївський морський торговий порт. Судновласник крана заявив, що повернення його в Київ не планується

У травні 2017 кран перебував у Стамбулі.

6 січня 2021 року, вже модернізований (800 тонн) кран з новою назвою Lifting Chart LK-800, прибув у Запоріжжя для добудовування вантового мосту через Дніпро.

25 квітня кран встановив на тимчасові опори першу металеву конструкцію майбутнього вантового мосту.

Нова аварія

На початку травня 2021 року під час робіт з будівництва мостового переходу через Дніпро в Запоріжжі кран “Захарій” наштовхнувся на підводну скелю і отримав пошкодження.

Про це повідомляв підрядник робіт – компанія Onur Group Ukraine.

“Під час виконання робіт Кран Lifting LK – 800 (Zakhariy) наштовхнувся на підводну скелю через неправильно виконану роботу щодо річкового маршруту. Було пошкоджено дно крана, тому зараз він тимчасово припиняє свою роботу”, – йдеться в повідомленні.

Мостобудівники обіцяли в максимально швидкі терміни здійснити ремонт пошкодженої частини і відновити роботи з будівництва мосту.

В матеріалі використано інформацію з Вікіпедії та Укрінформ

To Top