5 /5
Based on 5 ratings
100%

Купити квартиру в Дніпрі

227
227

Не чіпай – може вибухнути! У Нікополі громадянам нагадали правила безпеки

У Нікополі правоохоронці спільно с ДСНС нагадали громадянам правила безпеки, передає Nikopolnews, посилаючись на поліцію.

29 вересня працівники Нікопольського районного управління поліції та служби порятунку роз’яснювали містянам про дії у разі виявлення вибухонебезпечних предметів.

Нікопольщина більш ніж півтора року потерпає від ворожих обстрілів рф. Як наслідок, на землі можуть залишатися небезпечні уламки від боєприпасів та нерозірваних  артилерійських снарядів, які здатні завдати шкоди життю та здоров’ю людей. Правоохоронці та фахівці ДСНС проінформували містян про дії у разі знахідки підозрілого або вибухонебезпечного предмету.

Не чіпай - може вибухнути! У Нікополі громадянам нагадали правила безпеки

Насамперед, не потрібно наближатися. Не торкатися, за можливістю позначити місце виявлення предмету. Повідомити оточуючих про небезпеку, відійти на безпечну відстань та повідомити про знахідку за номером «101» або «102».

Не чіпай - може вибухнути! У Нікополі громадянам нагадали правила безпеки

Для наглядного прикладу рейдовою групою людям надані інформаційні листівки, пам`ятки та брошури із зазначенням заходів безпеки при виявлені вибухонебезпечного предмета.

Не чіпай - може вибухнути! У Нікополі громадянам нагадали правила безпеки

Ще новини Нікополя: Вчителям Нікополя нагадали алгоритм дій під час виявлення вибухонебезпечних предметів (фото) 

Корисні посилання дивіться нижче

НСН у Телеграм

To Top
Ще новини ⬇
Головна
Назад
Розділи
Важливі
Lite
Пошук
×