У Нікополі продадуть частину будівлі по Добролюбова

У Нікополі продадуть комунальне майно, а саме частину великої будівлі по вулиці Добролюбова, передає Nikopolnews, посилаючись на офіційний сайт Нікопольської міської ради.

Йдеться про нежитлову будівлю площею 1758,1 квадратних метрів, що розташована за адресою: вулиця Добролюбова, 25-а. Приватизовані будуть 38/81 часток даної нежитлової будівлі.

Але перед тим, як виставити комунальне майно на продаж, необхідно провести його оцінку.

Наразі оголошено конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки об’єктіу комунальної власності, що підлягає приватизації, згідно з рішенням сесії Нікопольської міської ради від 29.01.2021 року № 88-4/VIІI.

А також з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть здійснювати рецензування незалежних оцінок об’єктів комунальної власності, що підлягають приватизації.

Учасникам конкурсу потрібно подати до Управління комунального майна Нікопольської міської ради конкурсну документацію, яка відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого наказом Фонду від 31.12.2015 № 2075, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 15.01.2016 за № 60/28190 (із змінами)  (далі – Положення), складається із:

  • підтвердних документів;
  • конкурсних пропозицій щодо ціни виконання робіт з оцінки, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням таких робіт, а також строку виконання робіт (у календарних днях), якщо він не був визначений в інформації про проведення конкурсу, запечатаних в окремому конверті;
  • документи щодо практичного досвіду виконання робіт з оцінки разом із заповненою інформацією щодо досвіду претендента та оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна (експертної грошової оцінки земельної ділянки) та підписання звіту про оцінку майна (експертну грошову оцінку земельної ділянки) (додаток 3 до Положення).

До підтвердних документів, поданих на конкурс, належать:

  • заява про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності за встановленою формою (додаток 4 до Положення);
  • письмова згода керівника суб’єкта оціночної діяльності, що має дозвіл на провадження діяльності, пов’язаної з державною таємницею, і залучається претендентом (у разі необхідності);
  • інформація про претендента (додаток 5 до Положення).

Вимоги до учасників конкурсу:

  • оцінювачі повинні мати кваліфікаційні свідоцтва (кваліфікаційні документи), які відповідають об’єкту оцінки та загальний стаж професійної діяльності яких з оцінки майна становить не менше 3 років.
  • Максимальна вартість надання послуг з оцінки майна  38/81 часток нежитлової будівлі 1758,1 м2  , на вул. Добролюбова,25а у відповідності листа Фонду державного майна України № 10-59-3947 від 24.02.2021 становить 2500,00 грн.
  • Конкурсна документація у запечатаному конверті з описом підтвердних документів та обов’язковим зазначенням об’єкта, на який подається конкурсна документація, що містяться в конверті подається до Управління комунального майна Нікопольської міської ради не пізніше ніж за чотири робочих дні до оголошеної дати проведення конкурсу (включно), за адресою: вул. Електрометалургів, 3, м. Нікополь, каб. 6, тел. 684-563.
  • У разі якщо претендент несвоєчасно подав пакет документів або подана ним конкурсна документація є неповною, комісія на засіданні приймає рішення про недопущення його до участі в конкурсі. Поданий таким претендентом пакет документів на конкурсі не розглядається.

Конкурс відбудеться об 11 годині –  26.05.2021, за адресою: вул. Електрометалургів, 3, м. Нікополь, каб.6.

Документи приймаються за вказаною адресою щоденно, крім вихідних, з 8-00 год. до 17-00 години.

To Top