У Нікополі проходить обласний етап всеукраїнської виставки дитячих робіт (фото)

З 20 квітня поточного року в Нікопольському міжшкільному центрі трудового навчання та технічної творчості почав працювати обласний етап всеукраїнської виставки-конкурсу «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!», де представлено близько 300 робіт учнів навчальних закладів Нікополя, Покрова, Марганця та Нікопольського району.

Про це Nikopolnews повідомляє, посилаючись на офіційний сайт Нікопольської міської ради. Виставка проводиться щорічно і має на меті популяризацію знань із науково-технічної творчості та винахідництва, розширення кругозору учнівської молоді.

На виставці представлені моделі в трьох номінаціях: науково-технічна творчість, предметний дизайн та виставка молодших школярів початково-технічного моделювання. Зазначається, що наймолодшим учасникам виставки всього по 5 років.

Виставка стала прекрасною нагодою для учнів шкіл та вихованців технічних гуртків продемонструвати свою фантазію, творче мислення, технічні знання та вміння. Представлені роботи вражають своєю неординарністю та креативністю.

За результатами виставки відібрано 60 робіт для участі в обласному та всеукраїнському етапах виставки-конкурсу. Всі роботи, які представлені в цьому році на виставці, присвячені 75-річчю створення станції юних техніків у м.Нікополі, яка зараз працює на базі Нікопольського міжшкільного центру.

 

To Top