У Нікополі пройшли заходи до Дня пам’яті Чорнобильської трагедії (фото)

25 квітня, напередодні 35-річниці Чорнобильської трагедії, у Нікополі пройшли пам’ятні заходи, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на пресслужбу Нікопольської міської ради.

Так, тематичний захід пройшов у Нікопольському культурно-дозвіллєвому центрі, де міський голова Олександр Саюк нагородив ліквідаторів аварії пам’ятними медалями. Олександр Іванович зазначив, що ліквідатори захистили не лише українську землю, а й усе людство від поширення смертельної небезпеки та побажав присутнім міцного здоров’я, щастя та довгих років життя.

До присутніх звернулись також голова Нікопольської громадської організації інвалідів ліквідаторів та постраждалих від аварії на ЧАЕС «Союз Чорнобиль» Микола Патейчук та вдова учасника ліквідації на ЧАЕС Надія Іванова.

Прикро тільки, що не всі нікопольські ліквідатори були запрошені на захід. Про це написала, зокрема, дружина чорнобильця Наталія Петренко.

А увечері біля пам’ятного знака чорнобильцям пройшла акція «Запали свічку».

У заході взяли участь чорнобильці, вдови ліквідаторів, члени їх сімей, представники міської влади, громадських організацій та небайдужі нікопольці. Присутні запалили свічки в пам’ять про учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

To Top