У Нікополі пройшли змагання робототехників (фото)

У загальноосвітньому навчальному закладі – школі № 4 Нікополя – пройшли традиційні змагання серед вихованців школи робототехніки «NikoBots», повідомляє Nikopolnews, посилаючись на пресслужбу Нікопольської міської ради.

У змаганнях взяли участь 15 юних конструкторів – хлопчиків і дівчат – з двох вікових груп. Учні молодшої групи самостійно створили технічні засоби пересування з конструктора LEGO Mindstorms.

Учні старшої групи змайстрували для змагань транспортні засоби на основі Ардуіно. Всіх роботів запрограмували так, щоб вони могли швидко проїхати криволінійну траєкторію у вигляді чорної лінії.

Кожен юний винахідник намагався досягти кращого результату.

Під час підбиття підсумків були проведені бої кулькових роботів на основі платформи Ардуіно, якими діти управляли дистанційно з власних смартфонів. Переміг той учасник змагань, чий робот зміг наздогнати робота суперника і пробити закріплену повітряну кульку.

Всіх переможців та призерів змагань нагородили дипломами, статуетками та солодкими призами.

На заході були присутні перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Тетяна Обиденна і начальник відділу освіти і науки Валентина Сафонова.

Нижче – фоторепортаж від пресслужби

В Никополе ищут директора для “Инклюзивно-ресурсного центра”: объявлен конкурс

 

To Top