У Нікополі пройшло перше засідання Громадської ради: обрали її голову (відео)

У Нікополі 14 квітня пройшло перше засідання нещодавно затвердженої громадської ради, повідомляє Nikopolnews. Нагадаємо склад ГР затвердили на крайній сесії Нікопольської міської ради після більш ніж двох з половиною років, що минули з моменту створення органу.

На першому засіданні, яке проходило у Палаці урочистих подій, обрали голову ГР, заступника, а також, як і обіцяли, провели «ротацію»: деякі члени ради вибули, а їх місця зайняли наступні у рейтинговому списку представники громадських організацій.

Захід відвідали міський голова Нікополя Олександр Саюк, його заступники, керуюча справами виконкому та секретар міськради. Градоначальник висловив упевненість, що громадська рада стане хорошим помічником для нього і депутатів.

З самого початку я виносив питання затвердження ГР на кожну сесію, поки воно не було підтримане депутатами. Це, нарешті, відбулося 26 березня. Суспільний інститут – це дуже добре для управління містом. Це те, що робить владу відкритою, а нікопольців, представників громади – учасниками всіх процесів у місті. Я, як міський голова, буду вдячний, якщо Громадська рада буде принциповою і діяльною, – заявив Олександр Саюк.

Що стосується складу ГР, з нього вийшли ті, хто вже є депутатом або державним службовцям, а також ті, хто просто прийняв таке рішення. Це: Віталій Журавльов, Микола Олійник, Віктор Артеменко, Єгор Рудін, Денис Ілляш і Микола Чабатюк. Їх місця зайняли делеговані іншими громадськими організаціями особи: Світлана Готовкіна, Антон Сєров, Володимир Кувшинец, Ілля Федотов і Леонід Краснов.

Головою ГР обрали Сергія Горгіладзе, а його першим заступником – Ольгу Пастушок.

Наступне зібрання ГР призначено на 12 травня.

Нижче – відео прес-служби міськради Нікополя

Яким був склад Громадської ради початково, ми повідомляли ТУТ.

To Top