У Нікополі пройшли консультації з громадськістю щодо закриття садка «Золотий ключик»

У Нікополі провели консультації з громадськістю щодо запланованого закриття дитячого садка «Золотий ключик», повідомляє Nikopolnews, посилаючись на Нікопольську міську раду.

З метою громадського обговорення даного проекту рішення, відповідно до Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996, відділом освіти і науки Нікопольської міської ради проводились електронні консультації з громадськістю, починаючи з 01 травня, які тривали 15 календарних днів до 15 травня 2021 року, – йдеться в повідомленні пресслужби НМР.

Пропозиції стосовно даного проекту рішення надсилались на електронну адресу: nikopol.osvita@gmail.com

Згідно з Реєстраційним журналом пропозицій, заяв та скарг громадян відділу освіти і науки, протягом цього періоду до відділу освіти і науки Нікопольської міської ради надійшло три звернення: два колективних звернення від батьків вихованців закладу освіти та одне від Нікопольського структурного підрозділу ВОУ «Яворина», які висловили думку проти припинення діяльності комунального дошкільного закладу (ясел-садка) №13 «Золотий ключик».

Нагадаємо, долю садка мають вирішити нікопольські депутати на найближчій сесії НМР, яка відбудеться 28 травня. Причиною закриття садка називають малу кількість вихованців у ньому.

 

To Top