У Нікополі пройшов вечір поезії (фото)

Нікополь, який і раніше не відрізнявся великою  кількістю культурних заходів,  в останній рік і зовсім у цьому плані затих через карантин. Тому кожен із заходів – на вагу золота. І, можливо, тому вечір поезії, що “проскочив” між локдаунами і відбувся в суботу, 20 березня, зібрав досить велику кількість як глядачів, так і учасників. Люди сумують за культурою!

На заході, організованому Активною молоддю Нікополя в особі Світлани Готовкиной і Христини Біскуп, побував кореспондент Nikopolnews. Він розповів, що вечір був присвячений Всесвітньому дню поезії, і проводиться в Нікополі вже шостий раз. В цьому році порадувати своєю творчістю глядачів прийшли 19 поетів різного віку – від 16 до 60+.

Віктор Гармаш, Ліна Фролова, Ольга Мітченко, Дарина Андрус, Марина Воробйова, Роніка Пожарська, Віталій Педенко, Галина Самойленко, Марія Вольська, Наталія Белякина, Надія Варкулевич, Ангеліна Подольська, Костянтин Титаренко та інші таланти з Нікополя і не тільки.

Хтось читав вірші, хтось виступав у якості барда… Порушувалися найрізноманітніші теми: від лірично-жіночих до військових і політичних.

Вечір, що тривав дві з половиною години, пролетів на одному диханні. Хотілося ще. Адже відомо, що мистецтво лікує, відволікає від рутини, окрилює і надихає.

Зал для поетів та їх шанувальників на безоплатній основі надало кафе «Малина», за що власникам велика дяка! Сподіваємося, що карантин закінчиться якомога швидше, і таких заходів буде проводитися в Нікополі більше.

Нижче – фото з вечора поезії у Нікополі (знімки надали ГО «Активна молодь Нікополя»).

 

To Top