У Нікополі провалюється земля. Будьте обережні! (фото, відео)

Дощ, який йде другий день поспіль, розкрив огріхи та помилки людей, халатне ставлення до своїх обов’язків міських служб та підрядників, виявлену в різний час в різних районах Нікополя. Те, на що, можливо, закривалися очі або на що махали рукою, сьогодні красномовно нагадало про себе. Законами фізики плювати на наше «авось».

Раніше Nikopolnews вже повідомляв про те, що на спортивному майданчику по вулиці Шевченка провалилася земля. Тут засипали підвали, і, мабуть, зробили це недостатньо якісно. Просочена вологою земля просіла, і утворився провал.

Нікопольці продовжують викладати в соціальних мережах моторошні фото і відео таких провалів. Це дуже небезпечно, адже ніхто не знає, де утвориться наступний.

Зокрема, проблема є на перехресті вулиць Електрометалургів і Некрасова. Фото тротуару виклала Ганна Псарьова.

Так тротуар виглядає після зведення автомийки. При прокладанні до неї комунікацій він був пошкоджений. Звісно, ніхто відновлювати не поспішає. Після вчорашнього дощу провалилася земля. Чия це зона відповідальності? – запитує Ганна.

Ще більш страшна картина на вулиці Світлій. Тут під новим тротуаром – порожнеча. У будь-який момент пішохідна доріжка може обрушитися. Відео виклала Ніна Степанова.

Будьте гранично обережні, пересуваючись по місту, особливо в темний час доби!

Слід зазначити, що така ситуація не тільки в Нікополі. Так, у Кам’янському, жінка по пояс пішла під землю прямо на зупинці громадського транспорту. Вона просто стояла, коли під нею провалився асфальт. На щастя, кам’янчанку швидко витягли з ями люди, що знаходилися поруч.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

У Нікополі після дощу провалилася земля на спортмайданчику по Шевченка (фото, відео)

У Нікополі під авто провалився асфальт на тротуарі біля АТБ (відео)

To Top