У Нікополі провели в останню путь волонтерку, що загинула від рук убивці (фото, відео)

У Нікополі сьогодні, 14 квітня, попрощалися з волонтеркою Анжелою Мончинською, яку було жорстоко вбито 12 квітня. На траурному заході був присутній кореспондент Nikopolnews.

Прощання проходило біля храму ПЦУ імені святого праведного Петра Калнишевського. Тут сьогодні зібралося багато людей: близькі та друзі Анжели, волонтери, які разом з нею допомагали армії, ветерани та діючі військові – нікопольські і ті, що приїхали з різних куточків України, журналісти місцевих і столичних ЗМІ.

Люди шоковані і пригнічені цією смертю. Анжела була дуже життєрадісною і світлою людиною – сонечком, з відкритою душею і добрим серцем, майже скрізь на фото вона посміхається. Мончинська стояла у витоків волонтерського руху у Нікополі, який був націлений на допомогу військовим. Вона почала їздити на передову з перших днів АТО  і продовжувала це робити до самої своєї загибелі, коли багато хто вже розчарувався або втомився.

Сьогодні Анжелі принесли багато квітів. Щоб в останнє засвідчити їй свою повагу і любов.
Біля маминої труни протягом всього часу скорботної церемонії плакав її хлопчик…

Нагадаємо, Анжела Мончинська загинула від важких травм, нанесених їй убивцею. Вона померла у лікарні, не приходячи до тями. Підозрюваного в убивстві 25-річного мешканця Нікопольського району затримали.

To Top