У Нікополі садочок, який хочуть закрити, оголосив набір дітей

У Нікополі дитячий дошкільний заклад №13 «Золотий ключик» оголошує набір дітей, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на відповідне оголошення, розміщене у соціальній мережі.

Шановні батьки нашого міста та району!
КДНЗ N13 “Золотий ключик”(ясла-садок)
ОГОЛОШУЄ НАБІР ДОШКІЛЬНЯТ до своєї  дружньої родини.
Садочок знаходиться у старій частині міста (р-н пл. Богдана Хмельницького), вул. Микитинська 23, – йдеться в повідомленні.

 

Зазначається, що садочок має дуже зручну транспортну розв’язку, адже звідси прямують автобуси у всі частини міста. Заклад знаходиться у теплій будівлі – до речі, на початку 20 сторіччя тут знаходилась жіноча гімназія, то ж будівля має цікаву історію і особливу атмосферу. В садочку працюють професіонали, які люблять дітей і гарантують кожному малюку безпеку, розвиток та індивідуальний «ключик».

Записатися у садочок можна у відділі освіти і науки пр.Трубників 5 або через електронну чергу не виходячи з дому https://reg.isuo.org/preschools.

Нагадаємо, депутати Нікопольської міської ради відклали розгляд питання про закриття даного садочку на місяць. Ліквідувати його хочуть через малу кількість вихованців. А деякі батьки кажуть, що у відділі освіти не дозволяли записуватись саме в цей садок. Міський голова Нікополя Олександр Саюк зазначив, що від планів по закриттю закладу можуть відмовитись, якщо буде достатньо бажаючих відвідувати даний садок.

«Золотий ключик» працює у Нікополі з далекого 1965 року і прагне працювати далі.

 

 

To Top