У Нікополі шукають дім для собак загиблого в ДТП велосипедиста

Як повідомляв раніше Nikopolnews, у Нікополі 16 березня сталася ДТП з потерпілим. Не розминулися два двоколісних транспортних засоби. Літній чоловік на велосипеді їхав у бік вулиці Некрасова, а по вулиці Електрометалургів в сторону автовокзалу в цей момент мчав мотоцикл.

Велосипедист не поступився дорогою мотоциклісту, сталося зіткнення, і дідусь отримав важкі травми. Його госпіталізували.

На жаль, врятувати потерпілого не вдалося. Про це Nikopolnews дізнався з поста волонтера Олени Омельченко. Так вийшло, що в поле зору небайдужих потрапили собачки, які проживають у дворі одного з будинків у приватному секторі Нікополя. Тварини привернули увагу своєю худорбою. Сусідка повідомила про них волонтерам і збиралася підгодовувати.

А потім з’ясувалося, що їх господар – той самий потерпілий в ДТП чоловік. Сусідка планувала поговорити з власником про утримання тварин, але не встигла… Чоловік помер.

Таким чином, собачки залишилися без господаря. Олена Омельченко повідомила, що забрала їх у притулок.

Вони молоденькі, маленького росту хлопчики. Дітки налякані до остраху, забилися в будку і носа не показують. Але від їжі не відмовилися! Нічого, підкормим, заспокоїмо і зробимо все, щоб вони знайшли родини!
Раптом хтось готовий взяти їх вже зараз! Адже врятовані вами собаки будуть найвідданішими! 0665826709.
Назвала Пончик і Коржик. Нехай поправляються, – написала Олена Омельченко.


.

To Top