У Нікополі ситуація з ковідом одна з найгірших по області (відео)

У Нікополі ситуація з коронавірусом одна з найгірших по області. Про це розповіла в. о. директора департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської ОДА Вікторія Кулик, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на сюжет «Відкритого».

Також складна ситуація в Нікопольському районі, Покрові і Марганці. В цілому ситуація з коронавірусом погіршується по всій країні, в тому числі і у Дніпропетровській області. Вже з наступного тижня деякі регіони перейдуть в жовту карантинну зону.

На Дніпропетровщині з початку пандемії коронавірус діагностували у понад 140 тисяч жителів регіону.

Фахівці вважають, що одна з головних причин поширення коронавирусной інфекції – відмова від вакцинації. Зараз у реанімаційних відділеннях лікарень перебуває майже 500 пацієнтів. 97% з них не мають щеплення від ковіду. З початку імунізації в області першу дозу препарату отримали понад півмільйона осіб, другу — майже 360 тисяч жителів регіону. Всього в області постійно працюють 30 центрів вакцинації.

«Зараз ми маємо чотири види вакцин: Pfizer, CoronaVac, AstraZeneca і Moderna, остання використовується поки для ревакцинації другий дозою. Всі види препаратів є в достатній кількості», — пояснила Вікторія Кулик.

Жовта карантинна зона передбачає заборону на проведення масових заходів за участю не більше 1 людини на 4 квадратних метри, а кінотеатри та інші заклади культури не можуть бути заповнені більш, ніж наполовину. Докладніше – у телесюжеті «Відкритого».

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

Найбільше в Нікополі: ситуація з коронавірусом у Дніпропетровській області 3 вересня

У Нікополі виявили найбільше по області випадків коронавірусу за добу

У Нікополі виявили найбільше по області нових випадків коронавірусу за добу

 

 

 

To Top