У Нікополі сліпого пса викинули помирати в посадку

У Нікополі сліпого пса вивезли в посадку і залишили гинути від голоду і спраги. Про це Nikopolnews повідомляє, посилаючись на публікацію Нікопольського притулку для тварин «Шанс на життя».

На щастя, сліпого бідолаху помітила в посадці в самому кінці дач «Дніпро» небайдужа жінка Тетяна, яка вигулювала там коня. Вона зателефонувала волонтерам, і собаку забрали в притулок.

За словами волонтера Олени Омельченко, пес молодий, а сліпота настала через запущену катаракту. Таких тварин у притулку вже четверо. Нового мешканця назвали Блек.

Скільки не стикаюся з цим, ніколи не звикну, не можу спокійно реагувати. Не речі вони! Не можна покористуватися і викинути як непотріб, як відходи, як обридлу сукню.
Гарний, великий, молодий … і зовсім сліпий.
Це вже 4 сліпий пес у нас з молодих, крім сліпих від старості. У них запущена катаракта. В Одесі пробують оперувати таких собак. Але не з нашими можливостями це пробувати.
Блекушка, поживемо! Не рай, але в будці і з мискою кашки. Ось Біляш, Сліпак і Дік, хоч і б’ються, але навіть гуляти по притулку можуть.
Сліпота не вирок!!! – написала Олена Омельченко.

To Top