У Нікополі сьогодні небайдужі рятували ялинки у парку Перемоги (фото, відео)

Насиченою подіями виявилася для жителів Нікополя субота, 5 червня. Частина городян з самого ранку вирушила на перший в Україні «Біг-фест», який проходить біля Токовських водоспадів; ще частина прийшла подивитися на парад мототехніки на Європейській площі. А деякі вирішили взяти участь у добрій справі – порятунку ялинок в парку Перемоги.

Nikopolnews побував у парку і поспілкувався з еко-активістами.

Зазначимо, що ініціатором цього заходу став Павло Олександрович Андрощук – в минулому шкільний вчитель географії. Також у Нікополі цього чоловіка знають як депутата міськради минулого скликання і організатора українсько-польського фестивалю, що не один рік поспіль проходив у нашому місті. Павло Олександрович завжди був активним та ініціативним. Йому не байдуже, в якому місті жити. І він воліє не критикувати, а робити.

Павло Андрощук

Учора в соціальних мережах екс-депутатом місцевої ради Дмитром Осикою був кинутий клич. Дмитро закликав усіх бажаючих прийти сьогодні в парк і допомогти Павлу Олександровичу реалізувати його задум.

Дмитро Осика

Не скажемо, що відгукнулися сотні. Але більше десяти людей прийшли. Деякі з сім’ями, з дітьми, і навіть з домашніми улюбленцями.

Були серед присутніх депутати Никополського міської ради як нинішнього, так і минулого скликань.

А задумка полягає в наступному. Щорічно в парку через паліїв трави горять хвойні дерева, яким властиво займатися моментально. Щоб врятувати їх від такої сумної долі, можна обкопати дерево навколо. І тоді полум’я не добереться до нього. Що і запропонував зробити Павло Андрощук.

– Щоб у місті було чисто, затишно і красиво, зовсім не обов’язково витрачати мільйони. Є прості і незатратные способи. І якщо кожен житель буде діяти, виграємо ми всі, – сказав Павло Олександрович Nikopolnews.

А ми подякували йому і його помічникам за активність і небайдужість.

Зазначимо, що паралельно з активістами в парку сьогодні працювали комунальники. Вони косили траву. Завдяки їх старанням парк виглядає охайно.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

Що за дивні люди ходять туди-сюди по парку Перемоги у Нікополі 21 травня? (фото)

To Top