У Нікополі створили Раду з озеленення міста (фото)

У Нікополі створено Раду озеленення міста, і 13 травня відбулося її установче засідання, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на на пресслужбу Нікопольської міської ради.

До складу Ради були запрошені представники громадськості міста та експерти у сфері екології.

У зустрічі взяли участь міський голова Нікополя Олександр Саюк, начальник відділу комунального господарства Сергій Латашенко, начальник відділу екології Наталя Топчій, депутат міської ради, член комісії з питань охорони навколишнього середовища Юрій Дерев’янко, керівники комунальних підприємств «Міські автомобільні дороги – 1», «Паркове господарство» Олексій Савченко та Сергій Бондаренко, а також експерти та представники громадськості – Юрій Бабінін, Аліна Машенко, Руслан Кутинець, Олександр Сторчак.

Присутні шляхом голосування обрали головою Ради з озеленення Нікополя Юрія Дерев‘янка, його заступником буде експерт у сфері екології Юрій Бабінін, секретарем ради було обрано Наталю Топчій.

У своєму вступному слові міський голова Олександр Саюк підкреслив, що робота цієї Ради необхідна для налагодження діалогу комунальників міста та громадськості. Це допоможе ефективніше працювати в напрямку розвитку зеленого господарства міста. Завдяки впровадженню нових моделей у цій сфері можна досягти більш ефективної роботи, яку зможуть оцінити жителі Нікополя. За словами очільника міста, до сьогоднішнього часу робота у сфері озеленення Нікополя не велась у необхідному обсязі, але при конструктивному підході Ради, на його думку, це можливо змінити.

Наступне засідання Ради озеленення міста повинно відбутися через два тижні. На її розгляд буде винесено ряд питань, що стосуються благоустрою у сфері озеленення, та предметно розглянуться пропозиції присутніх з покращення цієї галузі у місті.

 

 

To Top