У Нікополі відкрився супермаркет «Пюре» – який асортимент і ціни (фото)

В Никополе открылся супермаркет «Пюре»

Ні шквалистий вітер з хуртовиною, ні морозна погода, ні віддаленість від центру міста не завадили багатьом пенсіонерам сьогодні прийти сюди. Рівно до 10-ї години (час відкриття) вони поспішали потрапити в магазин. Хто з паличкою, хто в ледоступах – все ж ожеледь. У Нікополі відкрився супермаркет «Пюре» у п’ятницю 24 грудня.

 width=

В Никополе открылся супермаркет «Пюре»

Звичайно ж, прийшли в «Пюре» сьогодні не тільки пенсіонери. Людей в перші години роботи супермаркету було досить багато. Як і автомобілів у дворі. Мабуть, нікопольців привабили обіцяні знижені ціни та акції. Адже попереду свята, а зарплати і пенсії у більшості – на них особливо не розженешся.

Побував на відкритті нового супермаркету «Пюре» і Nikopolnews. Нагадаємо, бренд належить одній з найстаріших українських компаній «Таврія», яка нещодавно вирішила відкрити мережу дискаунтерів «Пюре» по всій Україні. Нікополь став одним з перших. До цього аналогічний магазин відкрився в Миколаєві.

Для довідки: Що таке дискаунтер

Дискаунтер (від англ. Discount — знижка) — це торгова точка, в якій представлений широкий асортимент товару за цінами нижче ринкових. Така ціна досягається магазином за рахунок економії на викладенні товару, кількості персоналу, а також завдяки обміну товарів між торговельними точками в залежності від рівня попиту.

У дискаунтерах товар викладають переважно палетним викладенням або штабелями на звичайних стелажах без стандартних прийомів мерчандайзингу, які ми звикли спостерігати в супермаркетах. Інтер’єри торгового залу оформлені без особливого стилю і дизайну — практичність тут перш за все. Крім того, в дискаунтері працює мінімальна кількість персоналу.

Дискаунтери також економлять на рекламі. Замість точкових кампаній, спрямованих на стимулювання збуту окремих товарів чи груп, дискаунтери пропонують каталоги, де можна ознайомитися з повним переліком товарів в асортименті магазину.

Всі ці заходи потрібні для того, щоб максимально знизити витрати на утримання магазину, робити мінімальну націнку і таким чином знижувати ціни, наскільки це можливо. Ціна — це головна конкурентна перевага дискаунтерів перед іншими видами торгових точок роздрібної торгівлі.

В Никополе открылся супермаркет «Пюре»

У Нікополі відкрився супермаркет «Пюре»

Зазначимо, що до категорії дискаунтерів відносився і супермаркет російської мережі «Мере», який розташовувався раніше за цією ж адресою (вулиця Патріотів України, 175-а). Він з’явився у Нікополі влітку, а восени зник.

Відразу скажемо, що супермаркети між собою дуже схожі. Як з точки зору оформлення зали, так і з точки зору асортименту товару. Особливої різниці між ними ми не помітили. Хіба що, у «Пюре» вибір все-таки побільше. Так що схожість не тільки в двох буквах назви.

Що продають в «Пюре»

Тут є всі базові продукти: хліб, крупи, макаронні вироби, соняшникову олію, молочка, яйця, ковбасні вироби, охолоджене м’ясо та заморожена риба, морепродукти, консерви, сіль, цукор, фрукти і овочі. А також кондитерка, алкоголь, сигарети і т. д.

Також в «Пюро» є непродовольчі товари: побутова хімія, посуд, новорічні прикраси та багато іншого. Відразу відзначимо, що магазин – роздрібний. Оптові покупки – за бажанням. І ціни, дійсно, на багато товарів трохи нижчі, ніж в інших супермаркетах. Наприклад, соняшникова олія – від 44 грн, молоко – 25 грн, яйця – по 3 грн за штуку, цукор – 24 грн, велике відерце мідій – 90 грн,

У магазині є «холодний» зал – тут в основному м’ясна продукція та морепродукти, олія, молоко. Точно таке ж облаштування, до речі, було і в «Мере».

Наша оцінка: приїхати сюди за покупками, звичайно ж, можна. Якщо ви на машині та збираєтеся, як кажуть серйозно «затаритись». Тоді вийде заощадити. А приїжджати на автобусі за однією пачкою цукру або пляшкою олії нераціонально – більше витратите на проїзд. Все ж розташування супермаркету, м’яко говорячи, не найзручніше.

Більше фото з магазину – нижче:

В Никополе открылся супермаркет «Пюре»

 

В Никополе открылся супермаркет «Пюре»

В Никополе открылся супермаркет «Пюре»

Новый супермаркет «Пюре» в Никополе: стало известно, когда открытие

В Никополе будет “Пюре” на месте “Мере”

В Никополе открыли главную новогоднюю елку (фото, видео)

Наш Телеграм

 

To Top