У Нікополі відкрилась виставка «Акварелі Марка Продана»

У Нікополі 15 травня відкрилася виставка живопису відомого нікопольського художника Марка Продана. Вона так і називається – «Акварелі Марка Продана». Відвідати її запрошують усіх бажаючих, передає Nikopolnews, посилаючись на Нікопольську художньо-виставкову залу НКДЦ.

Марк Продан відомий не тільки у Нікополі, а і у світі. Уродженця і почесного громадянина міста Нікополя дуже добре знають на батьківщині ще і як іконописця, письменника-краєзнавця, колекціонера.

Ця виставка – як ковток чистого повітря та добра нагода познайомитися з нашим земляком, як чудовим акварелістом. Виставка дає можливість побачити акварельні авторські твори митця різних років, – зазначають організатори.

Вони також розповідають, що своїми вчителями в акварельному мистецтві Марк Продан називає славетного кримського аквареліста Якова Басова та Володимира Богаткіна. Їх роботи теж включені до експозиції.

Любов до рідного краю, який в будь-яку пору року та добу виступає живим, динамічним середовищем, завжди надихає художника на творчість. Проте Марк Дмитрович полюбляє не тільки вражаючі краєвиди, але й рідне місто з його неповторною архітектурою та історією, людьми, що мешкають в ньому.

Своїми акварельними творами, немов музикою, митець занурює глядача в бурхливий потік мінливої природи, а через неї – до внутрішніх почуттів, спогадів, настроїв. Колір для Продана-аквареліста – саме життя. Віртуозно знайдені відтінки фарб, найтонші градації кольору зберігають на акварельному аркуші зáхват митця.

Відвідати виставку можна з з вівторка по суботу з 11.00 до 17.30, перерва з 13.00 до 13.45.

Адреса: вулиця Патріотів України, 94 (біля АТБ на вул. Усова).

To Top