У Нікополі відкрився “Епіцентр” (фото, відео)

У Нікополі по вулиці Патріотів України, 128 сьогодні, 28 серпня відкрився великий торгівельний центр «Епіцентр». Nikopolnews побував на відкритті – в перші години роботи магазину.

Незважаючи на те, що сьогоднішня субота робоча, людей в «Епіцентрі» багато. Однак, місце для машини вранці знайти було можна. Автомобільна стоянка велика і зручна. І сам торговий центр, звичайно, вражає. Для Нікополя це щось кардинально нове. Такого у нас ще не було.

Асортимент товару дуже різноманітний. Тут можна придбати не тільки будматеріали, але і меблі, посуд, інші товари для дому, електротехніку, техніку для ремонту, телевізори, телефони, а також іграшки, побутову хімію, рослини, товари для тварин, товари для авто та багато іншого.

Функціонує повноцінний продуктовий супермаркет з цінами приблизно такими ж, як і в інших супермаркетах міста. Сьогодні, в перший день роботи магазину, особливим ажіотажем чомусь користувалися заморожені креветки, які тут продавалися за акційною ціною – 140 гривень за кілограм. Взагалі, вибір морепродуктів досить великий – у всякому разі, порівняно з АТБ. Є ковбаси, сири, солодощі, молочна продукція, алкогольні і безалкогольні напої, снеки і т. д. – асортимент звичний для будь-якого продуктового супермаркету. При торговому центрі є кафе і аптека.

Креветки по акції

Як і обіцяли власники “Епіцентру”, першим покупцям з чеком від 1500 гривень сьогодні роздавали подарунки. Черги біля кас стояли великі, багато хто тягнув візки з великими покупками, утворювалися стовпотворіння. Але Армагеддоном ми б це не назвали – можливо, людей буде більше завтра – в повноцінний вихідний. Ну, а якщо вам не горить з покупками, краще прийти сюди в інший день.

Під час екскурсії по «Епіцентру» ми поспілкувалися з двома нікопольцями – одного цікавили будматеріали, а другого товари, пов’язані з авто. Обидва сказали нам, що очікували більшого. Дещо можна купити, але в спеціалізованих магазинах вибір ширший. Тут же, начебто величезний магазин, але всього потроху. І щодо цін – особливої дешевизни не помітили.

Але кожен буде робити свої висновки після відвідин – приходьте і дивіться самі. Графік роботи: 08-00-21:00, у неділю – 09:00-20:00. А ми покажемо фото, які нам вдалося зробити сьогодні, у суботу 28 серпня. У будь-якому випадку вітаємо Нікополь з відкриттям сучасного торгового центру, який є далеко не в кожному місті.

А Шевченко свій “епіцентр”. І часом тут можна знайти більш цікаві речі, ніж у великому торговому центрі

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

Акції у «Варусі» Нікополя на напої з 26 серпня до 1 вересня

Акції на непродовольчі товари у «Варусі» Нікополя з 26 серпня до 1 вересня

Акції у «Варусі» Нікополя на продукти з 26 серпня до 1 вересня

Акція «7 днів» в АТБ Нікополя з 26 серпня до 1 вересня

 

 

To Top