У Нікополі відсвяткували 75-річчя руху юних техніків (фото)

У Нікопольському міжшкільному центрі трудового навчання та технічної творчості 17 вересня пройшов урочистий захід з нагоди 75-річчя руху юних техніків у місті Нікополь, повідомляє пресслужба Нікопольської міської ради, передає Nikopolnews.

На святі були присутні вихованці на чолі з керівниками гуртків, педагогічні працівники-ветерани Центру, гуртківці минулих років, а також почесні гості: заступник міського голови Тетяна Обиденна, начальник відділу освіти і науки НМР Валентина Сафонова, директор КПНЗ «Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді» Людмила Волкова, представник компанії «Інтерпайп» Надія Борисова та інші.

З нагоди свята директор Нікопольського міжшкільного центру трудового навчання та технічної творчості Тетяна Чернявська отримала Подяку міського голови за вагомий внесок у розвиток позашкільної освіти. Викладачі Центру та кращі учні гуртків також отримали нагороди. Після чого відпустили у небо повітряні кульки, як символ втілення своїх сміливих мрій у життя.

Також всі бажаючі могли оглянути виставку виробів з науково-технічної та декоративно-прикладної творчості вихованців гуртків Центру, відвідати різні майстер-класи та подивитися показові виступи авто-, авіа- та судомоделістів.

 

Для довідки:

75 років тому у Нікополі почала свою роботу Станція юних техніків, яка пізніше стала відділом технічної творчості комунального позашкільного навчального закладу освіти «Нікопольський міжшкільний центр трудового навчання та технічної творчості».

Нікопольський міжшкільний центр трудового навчання та технічної творчості був створений у 1990 році на базі Станції юних техніків, навчально-виробничого комбінату № 2 та Клубу юних автомобілістів. Завдяки цьому вдалося зберегти ланку позашкільної освіти у Нікополі.

Зараз у Центрі працюють гуртки початково-технічного, спортивно-технічного, художньо-технічного та інформаційно-технічного профілів. На відділі технічної творчості навчаються 713 учнів, на профільному відділенні  – 1025 учнів.

Фото: пресслужба НМР

To Top