У Нікополі витратять 2 млн на охорону майна водоканалу

У Нікополі на охорону майна, що належить КП НВУВКГ Нікопольської міської ради, витратять 2 млн гривень. Про це Nikopolnews повідомляє, посилаючись на сайт державних закупівель Прозоро, де розміщено відповідний тендер.

Замовником послуги виступає Комунальне підприємство “Нікопольське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства” Нікопольської міської ради. Початково на неї були готові виділити 2 750 000 гривень, проте сума зменшилася в ході торгів.

Тендер вже розіграно і договір з виконавцем укладено. Підрядник буде виконувати своє завдання до 2 березня 2022 року.

Слід зазначити, що процедура проходила важко. Тендер на Прозоро з’явився ще 12 січня 2021 року, а аукціон почався 29 січня. Участь у ньому взяли три претенденти:

  • ТОВ “АЛЬФА СБ”
  • ПП Охоронна Агенція “Тайфун”
  • ТОВ Правове агентство “КГБ”

Учасник ПП Охоронна Агенція “Тайфун”, який попросив за свої послуги 2 000 000 гривень, був оголошений переможцем.

Але договір з ним не могли укласти через скарги конкурентів.

Учасник ТОВ Правове агентство “КГБ” оскаржив результати торгів, вимагаючи дискваліфікувати ПП Охоронна Агенція “Тайфун”, аргументуючи це невідповідністю умов, запропонованих останнім вимогам тендеру.

Цитуємо частину тексту оскарження:

…Вважаємо, що пропозиція ПП Охоронна Агенція «Тайфун» (Код ЄДРПОУ 36453143) не відповідає тендерній документації Замовника, а саме:

Згідно з технічним завданням Замовника (Додаток № 6. Технічне завдання Замовника КП «Нікопольводоканал» п. 4. Наявність працівників відповідної кваліфікації (охоронники другого та третього розрядів), які мають необхідні підтверджуючі документи, знання та досвід. Надати скановані з оригіналів або копій свідоцтв охоронників, завірених Учасником належним чином), учасник повинен буде залучити до охорони об’єктів Замовника 36 штатних працівник і забезпечити їх соціальними гарантіями на період хвороби, надати і оплатити щорічні основні і додаткові відпустки, здійснити оплату їх праці у вихідні, святкові дні та в нічні часи за збільшеним на 20% тарифом згідно КЗпП України, та передбачити ситуації невиходу працівників на роботу, а також посилення патрулів.

В наданій ПП Охоронна Агенція «Тайфун» довідці щодо наявності працівників, яких буде задіяно до виконання договору, зазначено 20 осіб, що складає 55,6% відсотків від необхідної кількості працівників;

Згідно з технічним завданням Замовника Охоронець під час несення служби по охороні об’єкту повинен мати спеціалізований одяг. В складі документів своєї тендерної пропозиції (довідка про наявність матеріально-технічної бази, та довідка про забезпечення працівників форменим одягом) ПП Охоронна Агенція «Тайфун» не зазначило наявності такого спеціалізованого одягу ані на балансі підприємства, ані в розпорядженні штатних працівників.

Також скаржник звертає увагу на те, що ПП Охоронна Агенція «Тайфун» подав фінансовий звіт за 2020 рік з порушеннями.

Скаргу було взято до розгляду 24 лютого. Орган оскарження (тендерний комітет) її не задовольнив.

Також подавав скаргу третій учасник аукціону ТОВ “АЛЬФА СБ”, який в ході торгів пропонував економічно вигіднішу пропозицію, а саме – був готовий надати послуги за 1 999 990 гривень. Вона була відхилена замовником, який аргументував це порушенням вимог до тендерної документації, а учасник був не згоден з цим.

За результатами аукціону перемогла найбільш економічно вигідна пропозиція ТОВ «Альфа СБ». 04 лютого 2021 року Замовником було опубліковано протокол № 12 засідання тендерного комітету процедур закупівель В якому було прийнято рішення про відхилення пропозиції скаржника. 10 лютого 2021 року Замовником було опубліковано Протокол №21 засідання тендерного комітету процедур закупівель про визнання переможцем закупівлі ПП Охоронна агенція «Тайфун». Скаржник не погоджується з таким рішенням Замовника, вважає його незаконним, дискримінаційним та таким, що протирічить принципам здійснення державних закупівель, – йдеться в тексті скарги, яку теж було відхилено.

На період розгляду скарг тендер було заблоковано.

В результаті договір з ПП Охоронна Агенція «Тайфун» уклали тільки 19 березня. Згідно його умов, підрядник зобов’язаний охороняти майно водоканалу за такими адресами:

  • Пост №1: м. Нікополь, вул. Межова, 2 (Водопровідна Насосна Станція) – трійний пост. Охорона здійснюється цілодобово трьома охоронцями, один з яких несе службу на в’їзних воротах, а два – здійснюють патрулювання території (маршрут 1,5 км).
  • Пост №2: м. Нікополь, вул. Херсонська, 557 – (Каналізаційні Очисні Споруди) – трійний пост. Охорона здійснюється цілодобово трьома охоронцями, один з яких несе службу на в’їзних воротах, а два – здійснюють патрулювання території (маршрут 2,5 км).
  • Пост №3: м. Нікополь, вул. Соборна, 7 – одинарний пост. Охорона здійснюється цілодобово одним охоронцем, який несе службу на в’їзних воротах, та здійснює патрулювання території (маршрут 0,3 км).
  • Пост №4: м. Нікополь, вул. Курортна, 13 – одинарний пост. Охорона здійснюється цілодобово одним охоронцем, який несе службу на в’їзних воротах, та здійснює патрулювання території (маршрут 0,5 км).
  • Пост №5: м. Нікополь, вул. Перспективна, 180 – одинарний пост. Охорона здійснюється цілодобово одним охоронцем, який несе службу на в’їзних воротах, та здійснює патрулювання території (маршрут 0,5 км).

Слід зазначити, що витрати на охоронні послуги закладено в тариф на воду (закладалося 2 750 000,00 грн з ПДВ). Згідно умов договору, вартість однієї години роботи одного охоронця складає трохи більше 23 гривень.

ПП Охоронна Агенція «Тайфун» засноване у 2009 році, зареєстроване у Нікополі. Директор: Гломозда Станіслав Олександрович. Статутний капітал – 200 гривень.

 

To Top