5 /5
Based on 5 ratings
100%

Купити квартиру в Дніпрі

645
645

У Нікополі встановили кнопки «Термінового виклику наряду поліції»: адреси

У Нікополі встановили кнопки «Термінового виклику наряду поліції», повідомляє Nikopolnews, посилаючись на Нікопольську міську раду.

Кнопки «Термінового виклику наряду поліції» встановлені у громадських місцях, а саме на автобусних зупинках (на вул. Електрометалургів 28 та на пр. Трубників 15), вони знаходяться у вільному доступі та підключені на пульт централізованого спостереження поліції охорони.

У Нікополі встановили кнопки «Термінового виклику наряду поліції»: адреси

Кнопки «Термінового виклику наряду поліції» встановлюються з метою надання термінової допомоги громадянам, у том числі неповнолітнім особам, що стали жертвою або свідком протиправних дій і не мають можливості здійснити дзвінок на гарячу лінію «102».

У Нікополі встановили кнопки «Термінового виклику наряду поліції»: адреси

Увага! Натискати на кнопку для розваги працівники поліції не радять. За виклик поліцейського нібито для надання допомоги, знаючи наперед те, що у цьому немає ніякої необхідності, можна отримати покарання. Завідомо неправдивий виклик поліції розглядається як дії особи спрямовані саме на зрив нормальної роботи поліції і передбачає відповідальність у вигляді штрафу. Дане адміністративне стягнення передбачено статтею 183 КУпАП.

Раніше ми повідомляли:

Також читайте:

Корисні посилання дивіться нижче

НСН у Телеграм

To Top
Ще новини ⬇
Головна
Назад
Розділи
Важливі
Lite
Пошук
донат
×