У Нікополі виявили розбите авто після таємничої ДТП (фото)

У Нікополі на Північному по вулиці Кооперативній 21 травня вранці виявлено розбитий автомобіль після таємничої ДТП. Поліція встановлює обставини аварії, а також особу власника транспортного засобу, повідомляє Nikopolnews.

Автомобіль марки Geely, очевидно, врізався в залишки старої зупинки по Кооперативній – а саме, в кам’яну тумбу, на якій видно пошкодження.

При цьому на самій машині, на задньому правому крилі, – подряпини, вм’ятини і сліди синьої фарби. Тому є ймовірність, що Geely підрізав інший автомобіль. Також є невеликі вм’ятини на даху і з іншого боку корпусу.

Як видно на фото, постраждале авто отримало істотні пошкодження, воно без скла і з розбитою «мордою». У салоні видно сліди крові.

За словами кореспондента Nikopolnews, машину вже потихеньку розбирають – відсутні деякі запчастини. Також він припустив, що транспортний засіб міг перевертатися. Досить дивно виглядає те, що посипалися практично всі выкна – наче хтось навмисне розбивав скло.

Поруч з місцем, де стоїть авто, нема житлових будинків, це досить безлюдна територія – тому навряд чи допоможуть пролити світло на подію мешканці селища. Під час нашої присутності тут ми не зустріли жодної людини.

У Нікополі поліція виявила двох п’яних за кермом та ще 34 порушника в ході рейду

To Top