У Нікополі викрили посадовця, який «нагрів» місто на чверть мільйона гривень

Поліція Нікополя викрила посадовця, який своїми діями завдав збитки місту більш ніж на 250 тисяч гривень, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на Нікопольське районне управління поліції.

Працівник підприємства уповноважений здійснювати технагляд за виконанням будівельних робіт, зловживаючи службовим становищем видавав документи без здійснення відповідного контролю.

Як встановили правоохоронці, чоловік погоджував акти приймання виконаних робіт на об’єктах будівництва в місті Нікополі і отримував грошову винагороду за це. Виконавці робіт на підставі виданих документів отримували гроші з  місцевого бюджету, чим спричинили великі збитки.

Під час досудового розслідування правоохоронцями доведено причетність чоловіка до п’яти таких фактів.

Слідчим за погодженням із окружною прокуратурою посадовцю оголошено про підозру за ч. 1 ст. 366 Кримінального кодексу України (службове підроблення). Санкція статті передбачає покарання від штрафу до обмеженням волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років. Кримінальне провадження з обвинувальним актом скеровано до суд

To Top