У Нікополі викрили рибалок-браконьєрів (відео)

У Нікополі та на інших територіях Дніпропетровської області продовжують виявляти браконьєрів, що під час нересту, незважаючи на заборону, займаються виловом риби і раків. Про це Nikopolnews повідомляє, посилаючись на Національну поліцію Дніпропетровщини.

Так,15 травня правоохоронці водної поліції на Новопавлівському лимані Каховського водосховища виявили 41-ка 55-річних мешканців м. Нікополь. Чоловіки, незважаючи на нерестову заборону, здійснювали незаконний вилов риби. У них виявили та вилучили рибальські сітки та майже 40 кг риби, серед якої карась сріблястий та лящ.

Сума збитків завданих державі складає понад 9 тис. гривень.

За даними фактами слідчими відкриті кримінальні провадження за ч. 1 ст. 249 (незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом) Кримінального кодексу України.

Крім того, у період з 18 по 20 травня співробітниками водної поліції спільно з Управлінням авіації та поліції на воді Національної поліції України проводилися рейди, пов’язані з відпрацюванням Каховського водосховища, та території прибережної зони, загальною довжиною понад 90 км.

В результаті заходів правоохоронці вилучили незаконне знаряддя  лову: 1100 жилкових сіток, понад 2 тис. метрів сіток-раколовок, рибу та раків.

Працівниками поліції попереджений факт намагання незаконного вилову водних біологічних ресурсів, у період нерестової заборони, біологічна фауна вилучена та випущена до Каховського водосховища.

 

To Top